top of page
אקסטרה מייל | קשרי נדל״ן

המלצות

אנחנו מכירים את אקסטרה מייל ואת ארז מרקוביץ כבר תקופה. כשהתלבטנו לגבי מכירת הדירה באנו להתייעץ.
ארז ונטע פרסו בפנינו את מכלול השיקולים והנושאים לשקול. במקצועיות ובהבנה של המצב ידעו להמליץ על הדרך פעולה ותוכנית העבודה. ברגע שיצאנו לדרך הם נרתמו לעבודה ובהתאמה מדויקת של התוכנית נסגרה עסקה תוך פחות משבועיים.
משרד תיווך נמדד בכמה פרמטרים ואקסטרה מייל עומד בכולם.
ראשית והחשוב מכל זה נושא המקצועיות, ארז ונטע ידעו לזהות ולכוון במדויק את התוכנית הנכונה ואת התמחור, מה שהוביל לסגירה מהירה. בנוסף הליווי הצמוד משלב ההתייעצות דרך בניית התוכנית ועד להצטרפות לחתימה על החוזה התהליך היה מרשים ומשרה ביטחון. ההיכרות עם השוק, ההתאמות הקטנות והאמינות שבאה לידי ביטוי בהסבר ועדכון על כל השיקולים היה מעל ומעבר.
ממליץ בחום לכל מי ששוקל לקנות או למכור לפנות למשרד או לארז ונטע.

21.2.23

  |  

משה שדה

ליה יקרה
זכינו לקבל ממך ליווי וסיוע לאורך דרכנו המשותפת וכל זה ברגישות רבה, דיוק ואמינות שמאפיינים אותך ואת המשרד אליו את משתייכת.
תודה על הכל.

6.2.23

הממליץ

אשר פדידה

רוב תודות לאלעד גרפי האלוף!
בזכותו ובזכות שאר המומחים של Extra Mile הצלחנו למכור את הדירה תוך שבועיים מהרגע שאלעד נכנס לעניינים ותפס פיקוד. ליווה את כל העסקה מההתחלה ועד החתימה במקצועיות ואדיבות. ממליצים בחום!

22.2.21

  |  

רונית קרוש

אני ממליץ בחום על המומחים של קשרי נדל"ן!
יש להם שיטה מנצחת לשתף פעולה עם משרדי נדל"ן אחרים וכך להגדיל בהרבה סיכוי לאתר מוכר או קונה רלוונטי דווקא לכם. הם לא שומרים כל הקרדיט לעצמם אלא מתחלקים בהצלחה שלהם עם האחרים. בזכות ארז מרקוביץ' תהליך מכירת הדירה הפך לאופרציה די פשוטה ללא כאב ראש מיותר, ארז נתן מעטפת מקיפה בכל הנוגע לתהליך המכירה, עמד בזמנים די צפופים ועשה עסקה שלדעתי תועיל לכולם. הכל נעשה ברוח טובה, אמון מוחלט, יעוץ צמוד, תגובה מהירה לכל פניה, הבנה מלא של צורכי הלקוח, ללא לחץ כלל ובמקצועיות ונחת רוח מצד ארז.
אני מודה לארז מקרב לב! יישר כוח גדול ועוד שפע של עסקות מוצלחות!

18.3.19

הממליץ

אלכסנדר פיודורוב

אחרי תקופה ארוכה מאד שניסינו למכור את הבית שלנו, נכנס אלעד האלוף לעניינים ועם המון חן ומקצועיות הביא אותנו לידי סגירת עסקה. רוצים להודות מקרב לב לצוות המנצח ארז ואלעד.

10.2.21

  |  

תיקי כהן-בבאי

היו אצלנו אין ספור מתווכים שרצו למכור את הדירה שלנו ושניה לפני שהתייאשתי מתיווך נפגשנו עם ארז שהחזיר לנו את האמון במתווכים. ארז מכר לנו את הדירה תוך חודש וחצי. נתן שרות מקצועי תוך ליווי מלא, תמיכה והסברים תוך כדי התהליך. תודה רבה על הכל! מומלץ מכל הלב.

15.11.16

הממליץ

טלי אוחיון מיכאל

ארז מרקוביץ וצוותו, ראויים לכל שבח, על מקצועיות,
מסירות, התמדה והשקעה.
ואל אלה מצטרפת ולא פחות חשובה חביבות,
התייחסות אישית וסבר פנים נעים.
תודה על הביצוע המושלם!!!

18.1.21

  |  

סימונה נאור

חתמנו השבוע בזכות ועם המון עזרה ותמיכה של ארז מרקוביץ, שגרם לתהליך לא פשוט זה להיות נחמד וקליל. ממליצים בחום! התרשמנו מאמינות הבנת הצרכים ותמיכה. תודה רבה!

29.4.18

הממליץ

מריאנה פוקרס

ארז מרקוביץ, הפגין אמינות, יושר, ידע ומומחיות בנושאי נדל״ן והצליח למצוא לנו קונים מתאימים ואמינים, לדירה. לאורך כל שלבי העיסקה, ארז דיווח לנו על כל פרט ופרט ותמיד היה קשוב ומוכן לייעץ בנושא. ממליצים בחום ונשמח לעבוד איתו שוב בעתיד.

29.11.20

  |  

עפרה אמיתי

הכרתי לראשונה את ארז מרקוביץ לפני עשור אי שם ב2006. ארז היה כדורסלן מצטיין. ולשמחתי לקח את התכונות שאפיינו אותו על המגרש גם לקריירה השנייה שלו כבעל סוכנות תיווך.
כמו אז גם היום המחויבות שלו להצלחה, העזרה, הסבלנות והידע הם מתכון מנצח. כשהייתי צריך מתווך שיעזור לי, לא היה לי ספק מי האיש בשבילי, וכמובן שהוא לא אכזב.
תודה רבה לארז ולצוות המנצח של אקסטרה מייל!

26.9.16

הממליץ

איתי לב

קניתי ומכרתי את הדירה שלי ברחובות באוגוסט 2020 דרך גיל ויסברוד מאקסטרה מייל. גיל מקצוען אמיתי, דאג לאינטרסים שלי בשתי המכירות, היה רציני ומסור להבאת העסקאות לסיום על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצוני המלאה. ממליצה בחום על גיל ועל הצוות המלווה!!!

5.9.20

  |  

נעמה אורן

נתקלתי בהרבה מתווכים בתקופה האחרונה גם כאלה שניסו למכור את הבית שלי וכאלה שרצו למכור לי דירה. מה שהרשים אותי במיוחד זה הרצון למצוא בדיוק מה שאני מחפש ולתת לי הרגשה אישית בתהליך ואת זה עשתה רחל בצורה מדהימה. לדאוג לבוא למעמד החתימה ולחגוג עם המוכרים והקונים. שלא נדבר על הגמישות והעזרה בסגירת העסקה. רחלי תודה.

1.6.16

הממליץ

טל בנדולי

ארז מקשרי נדל"ן ניהל בשבילנו גם מכירה וגם קניה של דירות, בו זמנית, ותזמר על כל המהלך המורכב ברוגע, נועם ומקצועיות, פתר בעיות, מצא דרכים לגשר על פערים וכל זאת בעיצומו של משבר הקורונה בו מרכיב אי הוודאות ריחף מעל כולנו. מומלץ!

22.7.20

  |  

משה רביב

תהליך ארוך ולא פשוט הגיע סוף סוף לסיומו והגיע הזמן
לסכם ולהודות לך רחל המקסימה,
על המסירות, הסבלנות והיצירתיות. עודדת ותמכת כשהיה קשה,
ולא וויתרת גם כשהגענו
למבוי סתום. הענקת לנו יחס אישי ותחושה שאנו הלקוחות היחידים שלך- הקפדת לשמור על קשר רציף,להיות זמינה ולעדכן בכל שעה של היום.
הליווי הצמוד שלך הגיע עד לחתימת החוזה
(לאחר ש'שידכת' לנו עורכת דין מקסימה ומקצועית). אין ספק שהצלחת יחד עם ארז לשנות את דעתנו לגבי מתווכים. הלוואי וירבו כמותכם בתחום הנדל''ן.

16.1.18

הממליץ

לימור מנשה

ארז וסבי היקרים. תודה רבה על שירות ברמה אחרת! נדיר לראות כנות, יושר ומקצועיות כזאת בזמננו. ממליצים מאוד על המשרד!

5.7.20

  |  

עדי קוזיקרו

אנחנו חיפשנו מישהו לסמוך עליו, וללא ספק כשפגשנו את ארז, ידענו שזה בדיוק מה שחיפשנו. היינו כבר אצל שני סוכנים לפני ופשוט לא הרגשנו שזה נכון. עם ארז בכל שלב בדרך היינו בידיים טובות. הכנות של ארז וה'תאכלסיות' הייתה בדיוק בשבילנו. ארז קלט בדיוק מה אנחנו רוצים ומה אנחנו צריכים ונלחם בשבילנו. אנחנו ממליצים בחום לעבור את התהליך הזה עם תחושה שבאמת דואגים לך ורוצים בטובתך עם הצוות של אקסטרה מייל! תודה רבה לארז.

26.9.16

הממליץ

טל מקוב

אני עו"ד מחיפה העברתי לגב' רחל טובל טיפול במכירת דירה משפחתית ברחובות בעסקה לא קלה שנמשכה זמן רב. במהלך העניינים הכרתי את רחל שהיא אשה מדהימה ומקסימה, בעלת רמה גבוהה ללא שיעור לעומת מתווכים שיצא לי להכיר במהלך שנים של עבודה. היא טיפלה בנו בסבלנות ,באורח רוח והכי חשוב ביושרה ובאמינות. יש לה ידע רב תחומי שעזר לנו מאד בעסקה. היא טיפלה בעסקה עד לסיומה ומסירת המפתחות לקונים, דבר שהוא נדיר ביותר. בשל ריחוקנו מהנכס, אם היתה עולה בעיה זמנית כלשהי, פתרה אותה. אני שמח שיצא לי להכיר אותה.
יישר כוח רחל וכל הכבוד לך.מובן וברור שאני ממליץ בחום עליך לקבלת שירותי תיווך נכסים וכבר המלצתי עליך בפני בני משפחה המתגוררים באיזור רחובות.
תודה רבה לך רחל היקרה על הטיפול המעולה שקיבלנו.

19.12.19

  |  

אמיר רוזנברג‏

איזה מזל שהמתווך הראשון ש"נפלתי" עליו כשחיפשתי דירה ברחובות היה אלעד גרפי.
אלעד התגלה כמתווך מקצועי, נעים, מכיל וקשוב. נתן לי תחושה שאני יכולה להתקשר אליו על כל דבר קטן ותמיד היה חוזר אלי עם תשובה מפורטת ומלאה.
אלעד, תודה על שהכלת את כל הדרישות שלי, היה תענוג גדול לעבוד איתך ומקווה שדרכנו יפגשו עוד בהמשך.ולכל מי שמחפש - ממליצה בלב שלם על המשרד והמתווכים באקסטרה מייל.

27.4.21

הממליץ

ליאת מיליגר

השבוע מכרנו דירה שבה גרנו 10 שנים ואנחנו מאוד אוהבים אותה. ארז ליווה אותנו בכל התהליך, תמיד באכפתיות, בחיוך ובתחושה שהוא כאן בשבילנו. אנושיות במיטבה. בהחלט שבר לנו את הסטיגמה על מקצוע התיווך.

24.10.19

  |  

יפתח בר-סמך

קיבלתי המלצה על גיל ובאמת אין לי מלים לשבח אותו,
ולהודות על ההמלצה.
גיל התגלה ככל מה שאפשר לבקש ממתווך ואפילו מחבר. אכפתי, מקצועי, נעים הליכות, חרוץ, ישר, בעל יושרה, אמין, לא מלחיץ, עושה באמת מה שאפשר כדי שיהיה הכי טוב. אני ממליצה עליו בלב הכי שלם שיכול להיות, ללא כל הסתייגות.
תודה רבה גיל ולכל מי שסייע במשרד!

25.4.21

הממליץ

סוזן גייל

הערב חתמנו על חוזה למכירת הדירה שלנו בליווי של רחל טבול המקסימה והמקצוענית, שמצאה לנו קונה במהירות שיא וביעילות, מבלי להפריע לשגרת החיים שלנו ותוך הבנה מלאה של הצרכים שלנו. רחל גם מסייעת לנו בחיפוש דירה לקנייה ומספקת לנו מידע רב ערך, יודעת להרחיק אותנו מדברים לא מתאימים כדי שלא נבזבז את הזמן, תמיד זמינה לשאלות ומוכנה לעזור בכל דבר. ממליצים עליה בחום!

24.9.19

  |  

דפנה ברמלי גולן

השבוע מכרנו את דירתנו האהובה ורכשנו את דירת החלומות שלנו בליווי המקצועי והמסור של ארז מרקוביץ. ארז ליווה אותנו בשתי העסקאות, עד הפרטים הקטנים ביותר, עם הרבה סבלנות, אמינות, יצירתיות ואדיבות. לא היינו מצליחים לעשות את בלעדיכם ובטח בתקופה כה מאתגרת של בידודים וחוסר וודאות! תודה רבה על הליווי המקצועי, הסבלנות, ההרגעה והבטחון שהענקתם לנו במהלך מורכב שכזה! ממליצים מכל הלב.

15.9.20

הממליץ

מרינה סטארק

תודה לכם ובעיקר למקס גולפריז על מכירת הדירה במהירות שיא. לאורך כל הדרך מקס היה קשוב ומקצועי, ושמר על קשר רציף איתנו, ותמך בכל בעיה והתלבטות. אין ספק שנמליץ עליך! מודים ומעריכים.

6.8.19

  |  

ניצן דובובסקי

ארז, אין מלים לגבי המסירות , הנכונות והשקט והרוגע שבהם אתם מלווה את שירותיך.
רוצה להודות לך מכל הלב על "מסע" משותף למכירת דירת הורי ברחובות בו ליווית אותנו במסירות אין קץ.
אם מחפשים אדם מקצועי, מסור , מבין עניין והכי חשוב "עם נשמה" אז אין ספק שארז הוא המתווך עורכם. הרבה הצלחות בעתיד.

17.6.17

הממליץ

נירה אורפז

כשאומרים מתווך הקונוטציה בדרך כלל שלילית. זה גם היה הרושם הראשוני ממספר מתווכים שפגשנו. כל זה השתנה אחרי שהכרנו את רחל. הבינה מיד מה אנחנו מחפשים ולא טירטרה אותנו לראות דירות שלא בכיוון. ברגע שמצאה לנו דירה שמצאה חן בעינינו ליוותה אותנו לחתימה הסופית וגם אחרי. שירות מעולה ומתווכת מיוחדת במינה. תודה

5.6.19

  |  

אלון גלעד

רחל טובל הנהדרת עזרה לנו במכירת הדירה. השירות היה עשר והרבה מעל הציפיות!
מכרנו במחיר גבוה, מהר, היא עדכנה ושיתפה אותנו לאורך כל הדרך, והכל ברוח טובה, ממש תענוג.
בנוסף, אנחנו גרים רחוק והיא חסכה לנו נסיעות ע"י לקיחת אחריות על כל דבר שצץ.
תודה רבה רחל, היה תענוג לעבוד אתך, ועוד נחזור!!!!!

6.8.20

הממליץ

גילי זימחוני

ממליצה בחום על ארז מרקוביץ! מתווך אמין וענייני שעושה עבודה מצוינת, עם צוות נהדר וחרוץ. שינה את תדמית מקצוע התווך בעיני. למתווכים רבים יש מה ללמוד ממנו על יחס אנושי והגון !

20.2.18

  |  

יעל גורן

פשוט וואו, איזה מסירות ואמינות ללקוח פשוט אין מילים לתאר. אנחנו מאוד שמחים שיצא לנו לעבוד עם קשרי נדל"ן בכלל ועם ארז בפרט. נתת לנו תחושה של רוגע ושל הצלחה שהכול יסתדר בסוף , הלכת איתנו עד מכירת הדירה והדרכת אותנו כל שלב ושלב וזה מאוד חשוב ללקוח בזמן מכירת דירה. תודה רבה לך על הכול ובאמת הצלחה לך ולקשרי נדל"ן , תודה.

21.5.17

הממליץ

צבי רבינוביץ׳

bottom of page